У Тернополі тарифи на житлово-комунальні послуги з 1 липня не підніматимуть (Відео)

P6100043-nУ Тернополі піднімати тарифи на житлово-комунальні послуги не будуть.

Читайте також. З 1 липня українці платитимуть за воду як мінімум на 18 грн більше

Про це сьогодні, 11 червня, повідомив начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Микола Лесів. Про це повідомив сайт міської ради.

- Нині на рівні держави розглядають питання про підвищення тарифів на водопровідно-каналізаційні послуги та тепло, - розповідає Микола Лесів. – Питання про підняття тарифів на житлово-комунальні послуги у Тернополі не розглядають. Відповідно, тарифи за комунальні послуги залишаються незмінними.

Читайте також. Тернопіль: дізнайтеся, коли у вас буде гаряча вода або коли вона зникне

Втім, лише вчора журналісти чули дещо іншу інформацію. Так, начальник фінансово-бухгалтерського відділу управління ЖКГ міськради Надія Кравець заявила у прес-клубі, що очікуване і економічно вигідне для підприємств, які обслуговують житловий фонд, підвищення оплати за їхні послуги становить приблизно на 50%. Причому комунальники, за її словами, зростання розміру квартплати дуже сподіваються вже з 1 липня.

- Підприємства, які обслуговують будинки, працюють нині у збиток, - каже вона. - Щоразу зростають витрати. Згадайте, виросла і мінімальна зарплата. Вона тепер займає набагато більшу частку у тарифі. А його не переглядали вже кілька років…

Читайте також. Тарифи на тепло для різних користувачів зросли на 26,7%, а ціна на газ – на 35,3% (Відео)

Аби ви пересвідчилися в доводах Надії Кравець, пропонуємо переглянути відео, відзняте кореспондентом ІА «7 Днів-Україна» 10 червня:

Варто зауважити, що єдиним органом, який розглядає та утверджує підняття тарифів на житлово-комунальні послуги у містах є Національна комісія у Києві. Представники ЖКГ подають туди свої розрахунки, де їх розглядає комісія і виносять відповідне рішення про коригування тарифів. Причому, якщо вірити Надії Кравець, Тернопільська міська рада подала у Київ нові розрахунки тарифів на послуги комунальників ще три місяці тому. Однак з того часу відповідь так і не надійшла.

Тож хто каже правду – пан Лесів чи його підлегла Надія Кравець? Поживемо – побачимо…