У Тернополі – спортивно-пізнавальний захід «Квітка здоров’я»

ЛіляНизку спортивно-пізнавальних заходів під назкою «Квітка здоров’я» розпочав Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Йдеться про заняття у дошкільних навчальних закладах Тернополя.

Перший такий захід відбувся нещодавно в старшій групі ТНВК №7. Його метою було закріплення знань про правила особистої гігієни, режим дня та зміцнення здоров’я. Організатори прагнули залучити максимум дітей до занять фізичною культурою.

Читайте також. Молодь вирішить, як слід проводити радикальну модернізацію України (Відео)

У рамках вікторини діти складали квітку здоров’я, пелюстку за пелюсткою. Вони символізували складові здоров’я. Також,продемонструвавши свої знання, малеча могла розім’ятися і позмагатися у спортивних естафетах. Бігаючи з м’ячем, перелазячи через обручі діти демонстрували спритність, гнучкість і влучність.

Інтрига трималася до самого кінця, бо під час заходу учасники збирали фішки, які видавали за ерудованість і спортивні здібності. Захоплення й азарт вирували протягом усього заняття, діти наввипередки давали відповіді, вболівали один за одного та прагнули до командної перемоги. Виховуючи принцип здорових змагань, організатори нагородили всіх маленьких чемпіонів. Вони отримали по своїй першій золотій медалі, хоч і шоколадній.

Софія Левицька