У Тернополі шукають сотню найкращих – можна пропонувати кандидатури (Відео)

Зі сторінки Назара Зелінки у "Фейсбук"
Зі сторінки Назара Зелінки у “Фейсбук”

Проект, який має на меті активізувати громадянське суспільство та визначити топ-100 гідних довіри тернополян, стартував сьогодні, 13 лютого, у Тернополі.

Взяти участь у таких “виборах” на сайті www.top100.te.ua може кожен – організатори створили чотири варіанти голосування (див. довідку унизу – прим.).

Читайте також. Усе життя тернополянина Віктора Гурняка — у кадрах фільму (Відео)

– Один хороший тернополянин, наш друг, якого вже немає в живих, говорив: “В Україні дві війни: одна – на сході, інша – всередині кожного з нас і в країні”, – каже співініціатор проекту Назар Зелінка. – Ці внутрішні вороги – у кожному: страх, байдужість, інертність, а вороги держави – корупція та продажність. Ми вирішили реалізувати проект, який поможе перемогти цих ворогів.

Ідея проекту виникла у чотирьох тернополян. Окрім Назара Зелінки, до гурту входили: Олег Удич, Віктор Гурняк та Олег Різник. На жаль, одного з них на світі вже немає. Організатори разом із тернополянами хочуть визначити нову еліту. Такий вибір не має залежати від наявності влади та грошей. Роль грають лише справи та репутація.

Відповідну групу створили, до речі і у “Фейсбуці” – https://www.facebook.com/top100.te.ua?pnref=story.

Довідково. Перший етап стартував 13 лютого і триватиме до 15 березня. Другий – стартує 17 березня і триватиме до 15 квітня. У цей час можна голосувати за запропонований список, аби сформувати топ-100. Запропонувати кандидата на голосування можна, зателефонувавши за номером 096-686-17-23 або надіслати СМС з ПІП кандидата на цей же номер. Також висунути кандидата можна на сайті www.top100.te.ua. Свою позицію також можна висловити активістам, які чергуватимуть у наметах, розміщених по місту.

Софія Левицька