У Тернополі шукають інвестора для облаштування причалу, що на “Циганці”

циганкаКонкурс із пошуку інвестора для облаштування причалу на місці гідротехнічної споруди (понтона) в районі пляжу «Циганка», у парку ім. Т. Шевченка, оголосила Тернопільська міська рада.

У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, повідомив сайт міської ради 16 липня. Кінцевий термін прийому документів – 31.07.2014 року.

Читайте також. У Тернополі за найкращий бренд міста можна отримати 30 тис. грн

До участі в конкурсі не допустять осіб, які:

–          не надали відповідні фінансові документи, які підтверджували б їхні фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу, або перебувають на стадії ліквідації;

–          визнані банкрутами або щодо яких порушили справу про банкрутство;

–          мають прострочену заборгованість зі сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);

–          не виконали або виконали неналежним чином попередні інвестиційні договори, або пов’язані з особами, що не виконали неналежним чином попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Тернопільською міською радою, її виконавчим комітетом, виконавчими органами міської ради – розпорядниками бюджетних коштів.

Довідково. За докладною інформацією просимо звертатись в управління стратегічного розвитку міста ТМР вул. Листопадова 5, тел.: 25-07-21, 050-437-59-49.