У Тернополі – курси з маркетингу. Ще є один день, аби зголоситися

deineka– Пропонуємо підприємцям поліпшити знання з маркетингу, – каже керівник Комунікаційно-інформаційного центру підтримки підприємців у Тернополі Олена Дейнека.

Читайте також. “Наш Майдан” – онлайн-проект “7 Днів-Україна” (день 3-й)

Вона та її колеги запрошують місцевих підприємців, власників бізнесу, професійних маркетологів на навчальний курс під назвою – “Маркетинг: розширені межі використання”.

– Початок навчання – 16 січня, тривалість – 2,5 місяця, – уточнює фахівець. – Після завершення ми вручаємо відповідний сертифікат.

Навчання відбуватиметься у невеликих групах – до шести осіб. Воно передбачає як лекційні, так і практичні заняття.

– За бажання, слухачі можуть самостійно виконати маркетинговий проект із вирішення найбільш болючої для бізнесу проблеми, – додає Олена Дейнека. – Гарантую приємну атмосферу, корисну інформацію та розширення світогляду.

Довідково. Офіс Комунікаційно-інформаційного центру підтримки підприємців працює в Українському домі “Перемога”, на першому поверсі. Програму навчання та всю необхідну інформацію усім охочим обіцяють надіслати е-мейлом. Зголошуватися можна до Олени Дейнеки особисто, на сторінку у «Фейсбуці» – https://www.facebook.com/o.deyneka.