У Тернополі російські товари обов’язково виділятимуть – прапорцями або окремими полицями (Відео)

P7180024-nРішення про вжиття додаткових заходів щодо підтримки українського виробника прийняли сьогодні, 18 липня, депутати на сесії Тернопільської міської ради.

Згідно із проектом, депутати хочуть запровадити чітке маркування російських товарів, а також пропонується,  щоб товари, вироблені у Росії, у тернопільських торгових закладах були розміщені на окремих полицях. Усе – щоб тернополяни бойкотом цієї продукції висловлювали свою громадську позицію.

Читайте також. На сесії Тернопільської міськради депутати розглянуть 195 господарських питань

Доповідав з цього питання секретар міськради Ігор Турський (див. відео – прим.). Його підтримали 46 депутатів.

– Відтепер тернополяни зможуть чітко бачити, де російські товари і висловлювати свою громадянську позицію щодо країни-агресора, – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Отже, у рішенні йдеться, що закладам торгівлі та побуту рекомендують здійснювати розміщення товарів російського походження в окремих місцях (окремих полицях) з поміткою для покупця у вигляді прапора Російської Федерації. Перевіряти дотримання цієї рекомендації та проводити перевірку вивісок і табличок закладів торгівлі Тернополя буде управління муніципальної поліції.

Також, згідно із цим рішенням, розмістять соціальну рекламу, що закликатиме тернополян і гостей міста підтримати українського виробника та бойкотувати російські товари.

Депутати Тернопільської міської ради сьогодні також затвердили програму підтримки військових підрозділів у Тернополі і прийняли звернення щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради сьомого скликання. Наступними були прийняті зміни до бюджету міста та більше сотні – земельних. Сесія Тернопільської міської ради наразі триває.

Докладніше про все – читайте згодом.