У Тернополі псевдопрацівник “Обленерго” обікрав пенсіонерів

злодійОдразу троє тернополян поскаржилися, що до них приходив чоловік, який представився працівником «Обленерго». Він запевняв, що людям потрібно замінити лічильник на новий.

За інформацією ГУ Національної поліції у Тернопільській області, 86-річний пенсіонер впустив до оселі шахрая, а той, оглянуши помешкання, в одній з кімнат попросив звільнити комод, мовляв, в стіні треба буде зробити отвір.

Дружина потерпілого вийняла заощадження та поклала їх в книгу, яка знаходилась поруч, це і побачив крадій. Він додав, що вартість робіт коштує 2 000 гривень, але якщо власник оселі є учасником бойових дій, то для нього це буде безкоштовно.

Пенсіонер пішов шукати документ, який підтверджує його статус учасника бойових дій, чим і скористався аферист. Він витяг з книги всі гроші: 4000 гривень та 500 американських доларів та утік. Коли пенсіонер повернувся до кімнати, то зрозумів, що його обікрали.

За аналогічною схемою зловмисник обікрав ще одну тернополянку. Пенсіонерка втратила 6000 гривень. За допомогою теж звернулась до поліцейських.

Стукав того дня шахрай і в квартиру ще однієї пенсіонерки. Проте 75-річна тернополянка проявила пильність і не впустила псевдопрацівника.

Наразі триває слідство.