У Тернополі проголосували вже більше 10% виборців (Фото, Відео)

PA260051-nБільше 10% виборців проголосували у Тернополі на 11 год. ранку. Принаймні такі дані кореспонденту ІА «7 Днів-Україна» повідомили на кількох дільницях, розташованих у центральній частині міста.

Так, на ДВК, що у Будинку культури «Залізничник» вранці волевиявлення здійснили більше 300 осіб, при  тому, що до дільниця – велика, до неї належать більше 3000 виборців.

Читайте також. У Тернополі розпочалися вибори

– Люди йдуть, незабаром ми матимемо уточнені дані. Думаю, статистика є непоганою, – повідомила голова комісії.

Нагадаємо, всі 1183 виборчих дільниці, що діють на території Тернопільської області, відкрилися о 8 годині ранку. Переважна більшість працюють без будь-яких негараздів.

Чимало людей ми застали і на дільниці в Українській гімназії. Частина виборців навіть шикувалася у черги, чекаючи на отримання своїх бюлетенів. Зачекати декому довелося і для того, щоб зайти у кабінку. Однак це не було катастрофічною затримкою. Зазвичай молоді люди заходили-виходили дуже швидко. Довго у кабінках вчитувалися у назви партій і прізвища кандидатів-мажоритарників літні люди.

– Я вже давно визначилася, за кого голосуватиму, тому мені не треба було багато часу на те, щоб поставити дві галочки, – віджартувалася пані Ірина, яка прийшла на вибори разом із донечкою Аліною.

До речі, почесний обов’язок – кинути бюлетені в урну малеча виконала також швидко. Мовляв, напрактикувалася на дочасних виборах Президента, у травні.

Про порушення, помічені правоохоронцями, громадськими активістами і представниками партій та кандидатів – читайте в окремих публікаціях.

Софія Левицька