У Тернополі продовжать утеплювати будинки. Мешканців влада закликає зголошуватись

ф1У Тернополі продовжать утепляти будинки завдяки співпраці міської ради та тернополян

Cемінар з реалізації енергоефективних заходів у міських будинках відбувся у Тернополі. Як зазначає міський голова Сергій Надал, у Тернополі діє ряд програм з енергозбереження на умовах співфінансування. Відтак, тернополян просять активно долучатись до їх впровадження.

Виступаючи перед учасниками семінару, Сергій Надал зауважив, що нині питання енергозбереження та енергоефективності є пріоритетними у роботі міської ради.

–  Сьогодні у місті ми реалізовуємо ряд проектів, які допомагають тернополянам економити. Зокрема, діє програма енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду на умовах співфінансування, коли міська рада виділяє 70% коштів, а мешканці – 30%. Ця програма передбачає утеплення фасадів, заміну вікон у місцях загального користування, встановлення індивідуально теплових пунктів, лічильників тепла, – розповідає Сергій Надал.

До слова, в цьому році буде встановлено 10 індивідуально-теплових пунктів і 10 теплових лічильників в будинках на «Сонячному». Ще по 180 лічильників передбачено встановити завдяки проектам Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Світового Банку.

Загалом в Тернополі є понад 700 будинків, які потребують встановлення лічильників тепла, що дало б можливість економніше споживати і раціональніше платити за спожите тепло.