У Тернополі “Правим сектором” керують Василь Лабайчук та Олександр Варакута

ЛабайчукЛідером «Правого сектору» в Тернопільській області призначили Василя Лабайчука, керівником силового блоку — Олександра Варакуту.

Про це йдеться в інформаційному повідомленні Центрального Штабу «Правого сектору» від 8.02.2014 р., повідомляє сайт «Бандерівець».

Читайте також. Націоналісту на Тернопіллі кинув камінь у вікно полковник СБУ? (Відео з місця події)

Нагадаємо, Василя Лабайчука всі у Тернополі знають як голову тернопільського «Тризубу». Василь Лабайчук народився 7 січня 1990 р. у Тернопільській обл. Він – один з учасників “тризубівської” акції з відпилу голови ідолу Сталіна у Запоріжжі 28 грудня 2010 р. Слідчі намагалися довести причетність Василя Лабайчука до скоєння терористичного акту – підриву пам’ятника Сталіну 1 січня 2011 р. Після безуспішних потуг, спеціально створеної слідчої групи з працівників МВС та СБУ з різних областей і цю підозру зняли. Залишилося звинувачення в “хуліганських діях” при символічному відрізанні голови комуністичному ідолу. 27 червня 2013 р. Вищий спеціалізований суд залишив у силі вирок суду першої інстанції. Попереду – Європейський суд.

Читайте також. “Революція – це не дискотека”, голова ТОО “Тризуб” ім. С.Бандери (Відео)

Натомість Олександр Варакута – уродженець Луганщини.  Нещодавно він очолив Загін народної самооборони області. Таким було рішення Тернопільської обласної ради від 25 січня 2014 р.

Читайте також. Керівник Загону народної самооборони на Тернопіллі – Олександр Варакута (Відео)

Свого часу Олександр Варакута був керівником місцевого підрозділу Національної гвардії України. З перших днів активно підтримує Майдан у Тернополі. Наразі пан Варакута – полковник у відставці, викладач педагогічного університету. Представляє асоціацію ветеранських організацій силових структур, ветеранів МВС, ДСНС, воїнів і ветеранів війни у Афганістані, ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС.

Читайте також. “Не хотів би, аби воїни-афганці взяли зброю в руки”, – ветеран війни в Афганістані Сергій Лісовий (Фото, Відео)

Довідково. Керівники «Правого сектору» у регіонах: «Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору, що координатором його структур на теренах Західної України є Олександр Музичко.

Лідером у Рівненській області призначили Романа Коваля, керівником силового блоку Правого Сектору на Рівненщині — Олександра Музичка. Лідером в Івано-Франківській області призначили Василя Абраміва. Лідером у Закарпатській області призначили Олаксандра Сачка, керівником силового блоку — Василя Поприка. Лідером в Січеславській області призначили Андрія Денисенка, керівником силового блоку — Віктора Орла. Лідером у Чернівецькій області призначили Володимира Рясова. Лідером у Київській області – Ігоря Мазура (Тополю). Зазначені особи уповноважені діяти у відповідних областях від імені «Правого сектору».