У Тернополі послабили карантин: мер пояснив нюанси (Відео)

Фото – Рейтерс

У Тернополі відновили роботу розважальних закладів, в тому числі нічних клубів, та закладів громадського харчування у їх звичному режимі, також за наявності негативного тесту на коронавірус в окремих випадках дозволили партнерські пологи.

Відповідне рішення 9 липня прийняв міський оперативний штаб протидії поширенню Covid-19 , повідомляє сайт Тернопільської міськради.

Хоч у Тернополі зараз найбільша кількість активних хворих на Covid-19 в області, міський голова Тернополя пояснив, що карантин не посилюють, бо місто за рівнем розроблених МОЗ показників підпадає під Постанову Кабміну про послаблення карантину.

“Незважаючи на приріст хворих, у нас добра динаміка по тих, хто виліковується, в нас не така висока зповненість ліжок у лікарнях, як в інших містах, в нас великий об’єм тестування, тому це дає нам можливість не посилювати карантин”, – сказав міський голова Сергій Надал.

Він наголосив, що розважальні і заклади громадського харчування після відновлення своєї роботи після 22 години будуть під ще більшим контролем санітарних служб.

“Ви несате відповідальність за здоров’я ваших працівників, ваших клієнтів”, – звернувся до власників і керівництва цих закладів міський голова.

Читайте також: Кількість нових випадків Covid-19 на Тернопільщині знизилась за добу втричі (Мапа)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-України”, за даними обласного лабораторного Центру МОЗ, станом на ранок 9 липня із 779-ти активних випадків Covid-19 в Тернопільській області 360 – у Тернополі.