У Тернополі покажуть виставку багатогранного хмельниччанина Сергія Дубовика (Фото)

uHi8CrJjpxYВиставку “Неможливий Нью-Йорк” хмельницького митця Сергія Дубовика покажуть тернополянам у п’ятницю, 20 березня. Початок – о 19 год. у галереї “Бункермуз”.

Виставка діятиме впродовж двох тижнів. Вхід – вільний!

Читайте також. 475-річчя з часу першої писемної згадки про Тернопіль відзначать на державному рівні

– Місто Великого яблука – це казкове місто, де можна знайти себе або втратити. Місто можливостей, але в той же час місто, де не прощаються помилки і вагання. Адже в Нью-Йорку зароджуються мрії і даються установки на все життя. Головна мета – досягнути їх, а це – не так вже й легко, – розповідають організатори. – Тут бігають у справах, ловлять таксі та вічно не встигають. З одного боку, це – знак того, що тут дійсно майже все робиться на ходу, а з іншою – це частина ритму цього міста. Частина його душі.

Саме так художник в своїх роботах передав відчуття  “неможливого”, “неймовірного”, “швидкого” але такого звабливого міста, наголошують у “Бункермузі”.

Читайте також. У казні Тернополя є півмільйона на нові анотаційні таблиці, пам’ятні і меморіальні знаки (Відео)

До речі, Сергій Дубовик – талановитий художник-постановник відеокліпів, декоратор, автор концепт-ідей. Займається художньою обробкою дерева, живописом, графікою, малює ілюстрації для книжок, розробляє логотипи. Тож замовниками Сергія є багато відомих українських і російських зірок естради, серед яких: Сергій Звєрєв, Оля Полякова, Євгенія Власова, Дмитро Коляденко, Олена Галіцина, Віка Лукіна.

Довідково. Сергій Дубовик народився 4 серпня 1981 р. на Вінничині. Трирічним із родиною переїхав у Хмельницький. Змалечку відчув потяг до малювання і далі послідовно удосконалював володіння пензлем. Батьки, помітивши захоплення сина, записали його до художньої школи.

Навчався роботі з деревом у Львівському державному коледжі ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша та Львівській національній академії мистецтв. Вчителював у дитячій художній школі, працював викладачем у Хмельницькому національному університеті, на кафедрі дизайну.

Митець – учасник різних художніх виставок:
2004 р. – виставка молодих художників, бібліотека юнацтва, м. Хмельницький;
2006 р. – всеукраїнська виставка “Мальовнича україна”, м. Чернігів;
2008 р. – молодіжна виставка “Арт-спалах”, ХДХШ.

Також молодий художник у своєму доробку має чотири персональні виставки:
2009 р. – “Я один з тих, хто це диво узрів”, музей міста, м. Хмельницький;
2012 р. – “Африка”, концерт-хол Freedom, м. Київ;
2014 р. – “Характер, колір, образ”, Арт-галерея “Зіон”, м. Хмельницький;
2014 р. – Персональна виставка “Спагетті-вестерн”, ресторан Mario, м. Київ;
У 2009 р. розробляв декорації до молодіжного фестивалю Fashion friens, м. Житомир.

Софія Левицька