У Тернополі планують відкрити нову торгову соціальну мережу

606451У зв’язку із різким підняттям цін та у рамках забезпечення пільгових категорій населення продуктами, міський голова Сергій Надал зініціював створення у Тернополі торгової мережі із продажу продуктів харчування за оптимальними  цінами, – повідомляє сайт міської ради.

З цією метою міська рада оголосила  про початок проведення конкурсу на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів, які користуються найвищим попитом у жителів міста.

Заявки на конкурс приймаються до 20 квітня 2015 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперніка,1 каб. 401. – управління економіки, промисловості та праці. Довідки за тел. 25-16-49.

Переможцем конкурсу визнається претендент, який має належні потужності для створення торгівельної мережі для задоволення потреб мешканців міста в соціальних продуктах, можливості для забезпечення безперебійної та оперативної доставки соціальних продуктів, пропозиції якого відповідають умовам конкурсу, та який запропонує найкращі умови для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

Переможець конкурсу, в межах коштів виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва, отримає з міського бюджету фінансову підтримку проекту.