У Тернополі плачуть і моляться за Героїв “Небесної сотні” (Відео, Фото)

155рр– Я багато разів був за кордоном. Так живуть люди зовсім не красивіші і нічим не кращі за нас, але їхнє життя із нашим не порівняти, – каже священик до тернополян, які прийшли на Театральний майдан сьогодні, 22 лютого.

Власне, о 12 год., коли відбувався молебень за Героїв “Небесної сотні”, ініційований громадськими організаціями, біля пам’ятника Незалежності та стели із портретами Героїв зібралося лише кілька десятків людей.

Читайте також. Земляків — Героїв «Небесної сотні» пам’ятають на Тернопіллі (Фото)

Утім, у натовпі можна було помітити як літніх, так і молодих людей. Дехто підходив до стели, аби залишити там запалену лампадку чи квіти. Присутні уважно прислухалися до слів святого отця, який буквально кілька днів тому повернувся зі сходу, де зустрічався з бійцями АТО.

- Ми не маємо права зганьбити справу, розпочату Героями, - мовив він, а тоді гукнув у натовп: "Слава Україні". У відповідь пролунало багатоголосе: "Героям слава!"...

Уже о 12.30 в рамках вшанування Героїв "Небесної сотні" на Театральному майдані розпочався набагато масовіший молебень. Його провели священики різних конфесій. На завершення вони поклали квіти з лампадками до стели Героїв "Небесної сотні".

Читайте також. «Ми воюємо за свою землю, свою домівку, свої сім’ї, свій рід», — боєць АТО з Тернополя (Фото, Відео)

- Такі молоді люди, їм ще жити і жити, приносити користь своїй країні, своїм родинам, - тихенько схлипує біля стели тернополянка пані Катерина. - Я молюся за них кожного дня.. Молюся і плачу...

Нагадаємо, днями в Українському домі «Перемога» відбувся концерт-реквієм у честь пам'яті про Героїв "Небесної сотні", які загинули на Євромайдані. Там же вихованці станції юних техніків організували виставку тематичних робіт із назвою «Червоний мак».

Софія Левицька