У Тернополі ОСББ звільнили від сплати за землю, а церкву Московського патріархату – ні (Відео)

155ррРішення про надання пільг у сплаті за землю вищим навчальним закладам міста, жекам та ОСББ депутати прийняли на черговій сесії Тернопільської міської ради сьогодні, 27 лютого.

Окрім того, вони звільнили від сплати податку на нерухомість культові споруди міста. Однак – не всі.

Читайте також. Тернопільська школа вже носить ім’я автора Гімну України (Відео)

Доповідала на сесії з питання “Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 27.01.15р. № 6/55/14 “Про звільнення у 2015 році підприємств від земельного податку” Вікторія Остапчук – фінансовий заступник міського голови.

- Пільги у сплаті за землю міська рада надала чотирьом тернопільським університетам, закладами освіти, гуртожиткам навчальних закладів, жекам та ОСББ, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Також на сесії звільнили від сплати податку на нерухомість усі культові споруди міста, окрім церков Московського патріархату.

Саме мер пояснив, що, за законом, пільгу можна надавати не окремим суб'єктам, а категоріям орендарів. Однак винятки законодавство робити не забороняє.

До речі, запропонувала забрати цю пільгу у святих отців з храму Віри, Любові, Надії та їх матері Софії, що на "Канаді" у Тернополі, член фракції ВО "Свобода" Марія Баб’юк. Активістка Майдану стверджувала, що ця церква - ворожа Україні, а тому сприяти їй не варто.

Софія Левицька