Опалення і гаряча вода у Тернополі стали дешевшими – рішення міської влади

субсидії-гроші і квитанції на фоні напису прийом платежівПлатіжки за опалення і гарячу воду мешканцям Тернополя перерахують автоматично за три останні місяці 2019 року.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, відповідне рішення прийняв виконком міськради.

Зниження оплати за централізовану подачу тепла і гарячої води муніципалітет пояснює зниженням цін на газ та інші енергоносії.

“Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про проведення перерахунку платіжок жителям громади за теплопостачання та гаряче водопостачання у зв’язку зі зниженням ціни на газ для виробництва теплової енергії, зміни цін на електроенергію, водопостачання та водовідведення.

Як ідеться в документі, перерахунок буде здійснений за жовтень, листопад та грудень. За ці місяці суми нарахувань стануть менші, відтак тернополяни зможуть зекономити кошти.

При відсутності заборгованості за послуги сума перерахунку зараховується в рахунок майбутніх платежів. У випадку, якщо в споживачів є заборгованість, то сума перерахунку їм зарахується в рахунок погашення існуючої заборгованості.

Перерахунок платіжок КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» проведе автоматично, тому мешканцям не потрібно додатково нікуди звертатися", - дослівно сказано в повідомленні міської влади Тернополя.

Читайте також: Ціни на газ: в українців є можливість обрати тариф на опалювальний сезон (Відео)

На яку саме суму будуть перераховані платіжки для городян, міськрада не повідомляє.

Читайте також: Тарифи на газ для українців у грудні змінились