У Тернополі обирали оператора паркування із трьох кандидатів

P4240008-nЗасідання конкурсного комітету щодо визначення суб’єктів господарювання операторів паркування транспортних засобів у Тернополі відбулося сьогодні, 15 вересня.

Документи щодо здійснення даного виду діяльності у комісію подали троє претендентів, повідомляє сайт міської ради. Остаточний висновок має зробити виконком.

Читайте також. Тернопіль: лише на двох парковках із десяти є паркомати, але платять водії – всюди

Хто саме ці фірми чи то приватні підприємці , чиновник не повідомив.

- Діяльність комісії, на яку мали змогу прийти усі охочі, відбувалася публічно, - розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – Комісія ретельно розглянула подані документи претендентів та їхні пропозиції. У результаті конкурсний комітет визначив претендентів на перше та друге місце. Щоб місто отримало нового оператора паркування, рішення повинні прийняти на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Читайте також. Парковки у Тернополі скоро шукатимуть нового господаря

Нагадаємо, 6 серпня на засіданні виконкому прийняли рішення про розірвання договору з організацією, яка до цього часу забезпечувала паркування транспортних засобів у Тернополі – ПП Євгеній Тешнер. Цьому рішенню передували ряд порушень, які, після неодноразових письмових попереджень і приписів комісії, оператор паркування не усував.

Софія Левицька