У Тернополі навчатимуть, як створити і головне – зберегти щасливу сім’ю

stosunkyВід 9 до 16 лютого у Тернополі та області вже п’ятий рік поспіль проводитимуть Тиждень оздоровлення сімейних стосунків. 

Організатори: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», департамент  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, консультативний центр руху за життя «Колиска життя».

Читайте також. У Тернополі спробувати себе у ролі банкірів можуть учні віком від 10 до 15 років

– Заходи, які будуть відбуватися цього року, будуть цікавими для тих, хто хоче зберегти любов, хто  шукає любов, для тих, хто страждає від любові, і для тих, хто самотній, – кажуть організатори. – А також експерти привідкриють тему відповідальності у стосунках, плануванні сім’ї. Заходи нестимуть просвітницький характер збереження гідності у подружжі та про чудовий дар народження.

Заходи, заплановані на тиждень, за матеріалами www.mamusi.org.ua:

9 лютого о 15 год. – «круглий стіл», на тему: «Народження у любові», за участі волонтерів і консультантів консультативного центру руху за життя «Колиска життя», вул. Сагайдачного 14, зліва від Архикатедрального Собору УГКЦ. Для журналістів та усіх охочих.

Протягом тижня, семінари на тему: «Біоетичні проблеми сучасної України», за участі Ольги Христенко, викладача кафедри філософії медуніверситету. Для студентів.

10 лютого – тренінг для учнів професійно-технічного училища Лановецького та Шумського районів  «Любов вміє чекати». Акція для населення – «Гармонія у подружньому житті».

Читайте також. Як слід говорити з дітьми про війну – поради тернопільського психотерапевта (Відео)

11 лютого о 13.30 – бесіда на тему: «Планування сім’ї», за участі лікаря акушер-гінеколога Іванни Наконечної, вул. Купчинського, 14. Для лікарів і акушерок жіночої консультації.

– о 16 год. – заняття з елементами тренінгу,  на тему: «Розвиток у любові», за участі Тетяни Кітчак, психолога. ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» у ТРЦ «Подоляни». Для тих, хто перебуває у стосунках, а також усіх охочих.

12 лютого  о 14 год. – бесіда на тему: «Любов і прощення», за участі Марії Пісечко, психолога, та Марії Хомів, лікаря психотерапевта,  під час роботи у корекційній програмі щодо профілактики насильства. ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» у ТРЦ Подоляни. Для учасників корекційної програми.

13 лютого о 12 год. – лекція на тему: «Розуміння мови свого тіла», консультант природного планування  сім’ї Ірина Дригуш, у Школі щасливого материнства св. Анни, міська дитяча поліклініка, вул. Федьковича, 16, каб. 63.  Для вагітних.

– о 13 год. – бесіда на тему: «Материнська та батьківська любов. Батьківські сценарії», за участі Марії Хомів, лікаря психотерапевта. Для вагітних пологового відділення та жіночої консультації вул. Купчинського, 14, у приміщенні Школи відповідального Батьківства.

14 лютого о 10.30 – семінар на тему: «Любов і відповідальність», у рамках передподружніх наук, за участі Людмили Богуцької, психолога, та Ірини Дригуш, консультанта природного планування сім’ї, у навчальному класі Архикатедрального собору. Для усіх охочих.

Читайте також. У Тернополі роздаватимуть листівки про гідність бути батьком (Відео)

15 лютого о 12 год. – бесіда на тему: «Рецепти здорових сімейних стосунків», від Марії Хомів, психотерапевта, співавтора Жіночого психологічного Салону «КНЯГИНЯ», у бохо-кафе «Жирандоль». Лише за попереднім записом і для жінок-учасниць проекту.

– Форум-театр для учнів і студентів «Поговоримо про це…» – у Чорткові.

16 лютого о 19 год. – лекція на тему: «Нерозривність подружнього союзу», від отця Мартина Хоміва, священика, у навчальному класі Архикатедрального Собору УГКЦ. Для усіх охочих і тих, хто у роздумах про шлюб.

Довідково. Координатори: Людмила – 097-500-69-24, Марія – 067-999-84-52. Для уточнення про заходи і місце проведення, звертайтеся до них.

Софія Левицька