У Тернополі митрополит освятив образ матері Терези (Фото, Відео)

оснТернопільський благодійний фонд «Карітас» розпочав пасторальний рік.

Урочистості з цього приводу відбулися 2 жовтня у Тернополі, на вул. Замонастирській, 1.

Читайте також. У Тернополі безкоштовно навчають іноземних мов у фонді “Карітас” (Відео)

З цієї нагоди прибув архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк, який очолив молебень та освятив образ матері Терези, повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ.

- Ми піклуємося про Христа живого, який є у кожному із учасників програми «Домашня опіка», - каже митрополит, звертаючись до присутніх - людей похилого віку, благодійників та працівників «Карітасу».

Архиєрей зацитував слова матері Терези: «У житті – багато зла, є бездомні і хворі, але за гірше все тим, хто позбавлений радості і любові». Відтак подякував кожному, хто старається матеріально та духовно підтримувати потребуючих.

Власне, з нагоди Дня людей похилого віку, для учасників проекту «Домашня опіка» відбувся благодійний обід. Людей частували стравами, які приготували кухарі «Карітасу» завдяки милостині жертводавців.

Довідково. Тернопільський благодійний фонд «Карітас» очолює отець Андрій Марчук. Священик запрошує всіх, хто бажає допомогти бідним, приносити речі, продукти та пожертви у приміщення благодійного закладу або ж телефонувати: 52-36-84, 52-15-17, 43-01-05.

Софія Левицька