У Тернополі медики та поліція формуватимуть реєстр жителів обласного центру, котрі повернулися з-за кордону

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Так вирішили на засіданні міського оперативного штабу, котрий провели сьогодні.

Міський голова Сергій Надал ініціював, щоб тернополяни повідомляли на “гарячу лінію”, якщо мають інформацію про таких людей, інформує Суспільне.

Тернопільський штаб зібрали через те, що в Тернополі сталися дві події: в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги помер чоловік, хворий на коронавірус, та захворів тернополянин, який повернувся з Австрії.

На сьогодні в місті є 191 волонтер, який зголосився долучитися до заходів з боротьби коронавірусом. Їхні списки передали до поліції. Вони долучатимуться до допомоги одиноким людям. А також працюватимуть з патрульною поліцією для охорони громадської безпеки.

Таку інформацію надала начальниця Тернопільського міського управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська.

У Тернопільській громаді облаштовують два санітарних пости – у напрямку Хмельницького та на вулиці Микулинецькій.

Про це повідомив начальник патрульної поліції області Богдан Шевчук. За його словами, там вимірюватимуть температуру водіям і пасажирам.

Для медиків, які лікують хворих на COVID-19, а також сімейних лікарів, міськрада виготовила спеціальні персоніфіковані картки.

Проїзд по них буде безкоштовним в автобусах та тролейбусах, які курсують під час карантину, розповів начальник транспортних мереж і зв’язку Олег Вітрук.

За його словами, інші категорії громадян, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста Тернополя отримують звичайні спецперепустки.

Щоб їздити спецрейсами, потрібно надіслати на електронну пошту міськради лист з назвою організації та коротким описом роботи час карантину, контактним номером телефону та списком працівників, для яких необхідно забезпечити перевезення.

Докладніше – у сюжеті журналістів Суспільне. Тернопіль: