У Тернополі Майдан не збирається звільняти будівлю обласної ради

вічеАктивісти Майдану не планують звільняти приміщення Тернопільської облради, оскільки вважають, що вони – в своїй будівлі, бо вона належить громаді.

Про це йшлося на “Віче пам’яті”, присвяченому всім сучасним борцям, які постраждали за останні два місяці. Його провели 2 лютого у Тернополі, біля пам’ятника Степану Бандері. Зібрання також приурочили до дати створенню ОУН – потужної організації, що мала неабиякий вплив на становлення незалежної України, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Суд у Тернополі вирішить – захоплювали приміщення ОДА чи ні

Віче розпочалося хвилиною мовчання в пам’ять загиблих героїв Майдану. Опісля виступили керівники та учасники національного спротиву Тернопільщини, депутати Верховної Ради та депутати місцевих рад, представники громадських організацій та інші активісти.

- Наша активна боротьба триває вже понад два місяці. Увесь цей час мільйони українців виходять на майдани в областях, районах, містах і селах, - каже народний депутат України Олексій Кайда. - Виходять із закликами усунення від влади режиму Януковича. Спочатку Майдан вимагав євроінтеграції України, але зараз ми вимагаємо людського ставлення до українців – єдиного джерела влади, як це записано в Конституції. Ми виходимо з протестами, щоби в цілому змінити систему влади. Заяву про відставку Азаров написав саме завдяки тиску громади. Уряд не пішов би і не було б скасовано тих "диктаторських" законів, якби не мужність і стійкість духу мільйонів українців, які вийшли на майдани.

Читайте також. Оштрафували хлопця, якого спіймали в Тернопільській облраді із пляшкою гасу

Тернополян закликали приходити на віча та у будівлю облради, бо боротьба ще триває.

Ті, хто стоїть зараз у Києві на морозі, не шукають тепла, - каже голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", керівник Штабу національного спротиву Тернополя, голова виконкому Тернопільської облради Володимир Стаюра. - Вони готові стояти до кінця, і це має надихати всіх нас до об'єднання. Наш Майдан і оргкомітет працюють. Ми не збираємося звільняти облраду, оскільки знаходимося в своїй будівлі, яка належить громаді. Нехай її звільняють ті, кому не подобається власний народ.

Читайте також. Тернопільщина: у Почаєві для потреб Майдану зібрали 10000 гривень

Тернопільський Майдан у неділю знову висловив підтримку усім опозиційним партіям і надав мандат довіри на подальші кроки трьом опозиційним лідерам.