У Тернополі крадуть велосипеди незалежно від моделі та вартості

велоІз настанням теплої пори велосипед набуває у тернополян усе більшої популярності, як транспортний засіб. Та попит на двоколісники зростає не лише у любителів цього виду транспорту, а й у шукачів легкого заробітку.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Тернополян просять не залишати велосипеди на ніч у під’їздах

Останнім часом до правоохоронців усе частіше надходять повідомлення про крадіжки велосипедів. Потерпають від злодіїв власники, які залишили свої двоколісні транспортні засоби без належного нагляду – у під’їздах будинків, поблизу магазинів, супермаркетів тощо.

Крадуть велосипеди незалежно від моделі та вартості. Для злодіїв двоколісники – товар, який можна легко вкрасти і швидко продати.

Причому ровери мають попит не лише у місті, а й у сільській місцевості. Від велозлодія потерпіла 35-річна жителька Збаразького району. Жінка, як завжди, залишила свій транспорт на ніч на подвір’ї, а зранку його вже не було. Правоохоронці оперативно відреагували на повідомлення і вже за кілька годин не тільки розшукали підозрюваного у крадіжці, а й повернули двоколісник власниці.

Читайте також. У Тернополі міліціонери вилучили крадені велосипеди та повернули власникам

Причетним до протиправного виявився 25-річний односельчанин потерпілої. Підозрюваний лише кілька днів тому звільнився із в’язниці, де відсидів більш як три роки за схожі злочини. Опинившись на волі, знову потягнувся до старого ремесла. За вчинення крадіжки молодикові доведеться понести покарання. Правоохоронці інкримінують йому ст. 185 ККУ – "крадіжка".

Міліціонери знову і знову просять велосипедистів бути уважними та не залишати свій транспорт без нагляду. Якщо виникла така необхідність, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним або використовуйте надійні велосипедні замки. Зберігайте двоколісники у закритих приміщеннях із міцними замками. У жодному разі не залишайте велосипеди на ніч у під’їздах.

Правоохоронці також звертаються до людей, які купують крадені велосипеди з метою їх перепродажу. Їм нагадують, що за подібне передбачена кримінальна відповідальність.

Софія Левицька