У Тернополі користувач комунальних послуг може напряму спілкуватися з виконавцем

сайтМіська влада закликає тернополян повідомляти про проблеми через платформу «Відкрите місто».

Нагадаємо, уже більше 20 днів тернополяни можуть повідомляти органи місцевого самоврядування про актуальні проблеми у місті через онлайн-сайт.

Читайте також. Тернополян запрошують… скаржитися на сайт «Відкрите місто» (Фото)

– Ця платформа дає можливість жителям зафіксувати будь-яку проблему у Тернополі та відправити її на сайт – http://opencity.in.ua, звідки звернення потрапляє до виконавця, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Важливим є те, що користувач може напряму спілкуватися з виконавцем та, у разі потреби, повторно відкрити заявлену проблему.

Наразі сайт у Тернополі працював перші два тижні у тестовому режимі. Станом на 8 грудня там зареєструвалися 314 користувачів, з яких 304 - активні, 5 - неактивні та ще 5 - відключені. Зі сторони виконавців зареєстровані 39 організацій. Це - структурні підрозділи ТМР, комунальні підприємства, а на початку грудня додалися ще й лікувальні заклади та жеки, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Проект «Відкрите місто» у Тернополі запрацює до кінця цього року (Фото)

- Сайт створений насамперед для того, щоб оперативно інформувати місцеву владу про проблеми та швидко їх вирішувати, - пояснив помічник міського голови Максим Черкашин. - Інформацію про проблему мешканці розміщують самостійно, перед цим потрібно лише зареєструватися. Сьогодні на розгляді перебувають 62 звернення, з них 34 - закриті, 15 - у роботі та 13 - відкриті, тобто такі, які ще не прийняли в роботу.

Найперша проблема, яку вирішили завдяки платформі, - відсунутий каналізаційний люк на вулиці Соломії Крушельницької.

- Платформа «Відкрите місто» доповнює ті інструменти, які вже є сьогодні – сайт міської ради з рубрикою «Питання-відповіді», сайт міського голови Сергія Надала з можливістю залишити скаргу чи прохання, сторінки відділів та управлінь в соцмережі «Фейсбук» та інформаційно-довідкова служба міської ради «15-80». Це полегшує комунікацію між працівниками ради та громади і дозволяє швидше вирішувати проблеми, - додає Максим Черкашин.

Читайте також.

У свою чергу, мешканцям потрібно також розуміти, що платформа «Відкрите місто» - лише інструмент комунікації між мешканцем і виконавцем і не завжди проблеми можна вирішити одразу, наприклад такі, як ремонт доріг чи будинків, нагадує чиновник.

Софія Левицька