Тернополян запрошують на концерт молодого піаніста (Фото)

концертТернополян запрошують на концерт Павла Ігнатьєва – “Картини Світу” у п’ятницю, 27 лютого.

Шанувальників фортеп’янної музики чекають у “Бункермузі” о 22 год. Вхід – 30 грн.

Читайте також. Тернопільський Фестиваль «Ї» шукає молодих талановитих поетів

– У ці часи, коли бракує настрою і сил – пропонуємо поринути у атмосферу прекрасного і підняти свій дух, – закликають організатори. – Павло – музикант нового покоління. Першокласно володіючи класичною технікою гри на фортепіано, відточеною в академіях України, Польщі, Австрії та Німеччини, він насамперед грає емоціями для досягнення необхідної атмосфери і занурення слухача в той чи інший емоційний стан.

Павло Ігнатьєв виконує авторську музику у властивій йому неповторній манері, яку називають modern classical і modern jazz. Сам Павло навмисно не дає визначення своїй музиці, щоб грати чистіше, чесніше і не заганяти музику в рамки умовностей.

Читайте також. У Тернополі — виставка із 50 широкоформатних наукових зображень

В анонсі події йдеться (цитуємо): "Кожна людина - це незамінна частинка всесвіту і водночас його абсолютне дзеркало. Піаніст наодинці зі своєю музикою - це відкритий діалог людини зі своїм (цілим) всесвітом. Чисте і безкомпромісне занурення в себе, глибинна подорож в пошуках відповідей на одвічні запитання. Атмосфера відречення від надуманих ролей і умовних ігор, повалення внутрішніх імперій, заповнення внутрішнього простору тишею вічності по самі вінця. Відповіді на найскладніші питання зазвичай найпростіші, ...і будь-який їх пошук у зовнішньому світі приречений на ходіння колами в непроглядній темряві. Щоб чути треба вміти слухати, щоб слухати потрібно мовчати. Істина завжди проста, все, що вона потребує - це мужність щоб її прийняти. Джерело істини невпинно б'є в глибині кожного, воно не пересихає, воно не має ні початку ні кінця, воно і є тією пуповиною, що з'єднує нас з всесвітом. Часто ми засипаємо це джерело брудом мирських тривог, пристрастей, невпорядкованих думок, безплідних бажань і раптом, відчуваємо невимовну внутрішню порожнечу. І саме тоді варто зрозуміти, що настав час хорошої, глибокої музики..."

Довідково. Сайт з музикою композитора - www.pavelignatyev.com.ua.

Софія Левицька