У Тернополі хочуть створити школу етнічних барабанів і провести унікальний фестиваль

дарумаЩе один фестиваль планують провести цього року у Тернополі. Якщо організаторам вдасться реалізувати цей проект, то ми почуємо унікальну гру на барабанах.

Читайте також. Презентація книги: Юрiй Андрухович, Iрена Карпа, Сергiй Лещенко та інші – про сокровенне

Така музика в Україні почала активно розвиватися. Люди лише дізнаються про східні барабани, і зацікавленість у грі на цих інструментах зростає з шаленою швидкістю.

Нагадаємо, у Тернополі в 2013 р. проводили барабанний фестиваль  ”Drum Fest”, на якому жителі міста отримали незабутні відчуття і могли спробувати пограти на інструментах.

Читайте також. Запрошують поглянути на твори художника, для якого не мають значення тема, сюжет, мотив

– Гра на барабанах має ряд бонусів одне з них – це вироблення Альфа-ритмів, тобто стану в якому людина цілком розслаблена і щаслива. Часто великі компанії проводять барабанні кола для своїх працівників, щоби ті могли розслабитися і зблизитися, оскільки люди, які грають у колі, стають, немов одним цілим організмом, – кажуть у клубі «Дарума».

Останнім часом тернополяни, які грають на барабанах, часто почали виходити на вулицю, щоби дарувати людям позитивний настрій і емоції. І помітили, що дуже багато тернополян зацікавлюються цим напрямком музики. Усе більше і більше людей запитують, де можна навчитися грі на цих інструментах. Саме тому й виникла ідея створити школу етнічних барабанів на базі Центру східної культури «Дарума». Потрібні лише кошти на придбання барабанів.

Читайте також. Режисер і актори у прем’єрі шукатимуть відповідь на питання: чому Мефістофель кирпатий? (Відео)

- Тому ми звертаємося до всіх: друзі, допоможіть зібрати необхідну суму, - кажуть ініціатори проекту. - Будемо раді, якщо ви зможете допомогти з реалізацією цього проекту, і станете тією частинкою, яка допоможе втілити ідею у життя!

Довідково. Докладно - читайте тут.