У Тернополі філармонія готує до свят новорічну імпрезу

Оркестр2Ювілейну новорічну імпрезу під назвою “Найкраще” презентує в обласній філармонії симфонічний оркестр. Концерт відбудеться 29 грудня. Початок – о 18.30.

– У нашого колективу – ювілей, тому це буде такий собі звіт, – каже диригент оркестру – заслужений діяч мистецтв Мирослав Кріль. – Адже перший наш повноцінний виступ відбувся напередодні Нового року у 2003 році. Спершу ті імпрези називалися «В гостях у Штрауса». Але програму ми постійно змінювали – рухалися у різних напрямках класичної музики. Тепер є бажання показати все найкраще, що є в репертуарі оркестру.

Концерт – дійсно особливий, переконує пан Кріль. У програмі – два відділи, тож триватиме імпреза близько двох годин.

– Я вибрав цього разу твори, які найкраще сприймала публіка за весь час існування симфонічного оркестру, – додає диригент. – Виконаємо ми і багато нових творів. І переважатиме танцювальна музика. Шанувальники почують, так би мовити, музичний супровід до танців народів світу. Будуть у програмі і чардаш, і полька, і вальс, і слов’янські танці. Словом, ми хочемо підняти публіці настрій напередодні свят.

Читайте також. Журнал «Esquire» визнав Вакарчука музикантом року (ФОТО)

Виступлять під час програми: заслужена артистка України Наталія Лемішка, лауреат всеукраїнських конкурсів Вадим Дарчук, сопрано Оксана Малецька та баритон Володимир Шагай.

Квитки можна купити у касі філармонії. Телефон для довідок - 25-07-48.