У Тернополі добровольців запрошують на нічні патрулювання міста

0IMG_19144444443-nЛюдей у масках на вулицях міста вже немає. Порядок на вулицях вдалося відновити. Однак від патрулювання міста уночі поки що не відмовлятимуться.

Про це повідомив заступник міського голови Леонід Бицюра на інформаційному віче на Театральному майдані 21 лютого.

– За ніч вдалося переконати майже всіх радикалів і не тільки, щоб вони зняли маски та шоломи. Фактично зараз у Тернополі вже немає людей у масках і шоломах, – цитує пана Бицюру прес-служба міської ради.

Читайте також. Громада взяла на себе відповідальність за Тернопіль – жодних випадків мародерства вночі не було (Фото)

За його словами, на громадських пунктах охорони порядку, які працюють у місті з 20 лютого, добровольців більше, ніж достатньо.

– Ніч минула спокійно, кримінальних правопорушень не було. Правда, було декілька непорозумінь, які призвели до травм людей і пошкодження автомобілів. Також активісти затримали кількох п’яних водіїв, – констатував Леонід Бицюра. – Налагоджена система пішого патрулювання, мобільне патрулювання через Автомайдан, працюють групи швидкого реагування. Робота спокійна, налагоджена та впорядкована.

Читайте також. На Тернопіллі “тітушок” не виявила ні міліція, ні Самооборона

Гуманітарний заступник мера закликав всіх охочих долучатися до патрулювання міста та чергування в нічний час. Реєстрацію добровольців та інструктаж проводять в Українському домі «Перемога» (бульв. Т.Шевченка).

Той факт, що Тернопіль повністю опанував ситуацію із захистом і безпекою міста, підтвердив і міський голова Сергій Надал. У нічному патрулюванні брали участь – активісти «Дорожнього контролю», спортсмени, муніципальна поліція, депутати, підприємці, охоронні фірми, дільничні міліціонери, звичайні тернополяни. Розробили схему реагування, оповіщення, працюють блок-пости на всіх в’їздах у місто. Там перевіряються всі підозрілі автівки із немісцевими номерами.

Читайте також. У Тернополі патрулюють міліціонери, депутати, активісти (Відео, адреси пунктів охорони порядку)

– Дякую всім добровольцям за спільний захист міста, – наголошує мер.

Довідково. У місті заборонили продаж алкоголю після 18 год. Усі, хто хоче долучитись до громадської охорони і патрулювання, можуть звертайтеся у  відділки, сформовані в приміщеннях “опорних пунктів” міліції або в Управління муніципальної поліції. Телефони: 40-41-67, 40-41-68. Номери «гарячої лінії» міської ради: 15-80, 40-20-02, 067-351-57-10.