У Тернополі до ювілею Шевченка – гості, лекції та майстер-класи

shshevchenkoНауково-практична конференція “Тарас Шевченко і сучасна національна освіта” пройде у Тернополі 5-6 березня. Але від охочих «засвітитися» на ній заявки на доповіді та на проведення майстер-класів приймають уже.

Нагадаємо, конференцію проведуть з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Організатори з цієї нагоди запланували різні засідання та майстер-класи. На конференцію чекають  вчених з усієї України, Білорусі, Росії, Казахстану, Німеччини, Польщі, Канади.

Читайте також. З нагоди ювілею Гельсінської спілки у Тернополі проведуть лекції та виховні години

Напрями роботи конференції: «Шевченкознавство та українотворення», «Творчість Тараса Шевченка і національна культура», «Психолого-педагогічні погляди Тараса Шевченка і сучасність», «Життєвий шлях Тараса Шевченка в особистісному вимірі».

Читайте також. У гімназії в Тернополі влаштували концерт і навіть грандіозний феєрверк (Фото)

До речі, робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська. Але бути гостем заходу зможе кожен охочий.

Довідково. Адреса конференції та оргкомітету: 46009, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, Тернопільський національний економічний університет, кафедра соціальної роботи (міжнародна конференція). Терміни подачі: Заявки, статті або тези, копії квитанцій – до 10 лютого 2014 року. Телефон для довідок: 067-351-72-56 (Шандрук Сергій Костянтинович), e-mail: [email protected]