У Тернополі до вересня закривають проїзд мостом на трасі міжнародного значення (Схема об’їзду)

ф3Гаївський міст на об’їзній Тернополя, що є частиною траси міжнародного значення, через ремонт закривають до 1 вересня.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, рух автотранспорту через аварійний міст над колією, відповідно до рішення виконкому міськради, закривають із 6 години 21 березня.

Зі слів заступника міського голови Владислава Стемковського, перекривають міст аж до вересня для проведення основних ремонтних робіт.

“Ситуація є складною, оскільки під шляхопроводом проходить залізнична колія (міжнародно-транспортний коридор сполученням Берлін-Львів-Київ). Цей шляхопровід небезпечний, тому ми не можемо допустити виникнення техногенних ситуацій, а ризик збільшується з кожним днем, – наголошує Владислав Стемковський. –  Оскільки погодні умови сприяють проведенню основних ремонтних робіт на мості, ми зможемо приступити до виконання робіт з 21 березня”.

Як повідомив директор ТОВ «Тернопільмостобуд» Юрій Левкович, під час попередньог оетапу ремонту мосту вже демонтовано одну з частин шляхопроводу, а також проведено переключення водопровідних мереж, перенесено кабельні лінії, мережі водопостачання та газопостачання. Також вже влаштовано половину основної будови шляхопроводу.

Раніше сайт міськради опублікував схеми об’їзду ремонту мосту для водіїв легкового транспорту від вулиці Довженка до вулиці Гайова у Тернополі.

ф1ф2