У Тернополі для дітей-переселенців влаштували День позитивних емоцій (Фото)

index6Психологи Управління ДСНС влаштували для дітей вимушених переселенців із Криму, Донецької та Луганської областей День позитивних емоцій.

Так, в останній день коротких осінніх канікул у гості до тернопільських рятувальників завітали діти – колишні жителі окупованої території Криму та районів проведення АТО.

Читайте також. На території Тернопілля вже розмістили 1664 біженці із зони АТО (Фото)

Цього дня, як повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, психологи влаштували для юних гостей справжній День позитивних емоцій. Для дітей провели цікаву та пізнавальну екскурсію на пожежно-технічній виставці. Там їх ознайомили з історією зародження та сьогоденням пожежно-рятувальної служби краю.

Після захоплюючої розповіді про героїчні будні рятувальників гості оглянули технічне обладнання та спорядження, яке використовують в своїй роботі ці сильні та мужні люди. А далі веселою юрбою у супроводі працівників психологічної служби Управління вони пішли у кінотеатр, де переглянули фільм про сміливого та доброго хлопчика, який за допомогою друзів перемагає злого ворога.

На згадку про цікавий та змістовно проведений час усі гості отримали від рятувальників пам’ятні фотографії та брелоки з логотипом Управління. Діти та їхні батьки висловили вдячність психологам і керівництву Управління за турботу, увагу та доброту.

Софія Левицька