У Тернополі депутати ухвалили кілька важливих рішень, що стосуються учасників АТО

PA280057-nБлизько 200 земельних ділянок із цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку» виділили на сесії Тернопільської міськради 28 жовтня для учасників АТО.

– Наразі готовими є майже 200 ділянок. Розуміємо, що учасників АТО – набагато більше, тому наразі працюємо над новим масивом і розглядаємо можливість виділення там додаткових земельних ділянок для бійців, – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Для отримання земельної ділянки учасникам АТО необхідно звернутись у Центр надання адміністративних послуг, що на вул. Острозького, 6. Йдеться наразі про отримання землі на вулиці Микулинецькій.

Читайте також. Спалах епідемії Ебола спонукає тернопільських депутатів до створення обласної інфекційної лікарні

На сесії того ж дня ухвалили єдину форму для документа, який слід подавати учасникам АТО. Питання «Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 26.04.2013 року №6/31/91 «Про затвердження переліків документів, які необхідно долучати до проектів рішень міської ради для вирішення земельних питань суб’єктам господарювання та громадянам міста Тернополя» та в частині уточнення необхідних документів стосовно виділення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції» депутати підтримали 33 голосами «за».

Читайте також. Тернопіль: майже 1,5 мільйона “кинули” на освіту, 99 тисяч – на бронежилети (Відео)

Також на сесії внесли зміни до рішення міської ради «Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО та членів їх сімей». Йшлося про збільшення переліку бійців, які мають можливість отримувати відповідні пільги. Відтепер, окрім мобілізованих через військкомат, отримати пільги зможуть і добровольці у батальйонах, що перебувають у підпорядкуванні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

- Під час роботи комісії, що приймає рішення про звільнення учасників АТО від сплати за комунальні послуги, виявили кілька технічних неточностей, які не давали можливості надати пільги усім бійцям, - пояснив Сергій Надал. - Враховуючи цей досвід, депутати внесли відповідні зміни до положення.

Читайте також. Тернопільські перевізники просять підняти тариф на проїзд хоча б на 50 коп. (Відео)

Додамо, що наразі йдеться за звільнення від сплати за воду, послуги жеку, тепло. Причому наразі у бюджеті передбачили таку пільгу до кінця 2014 р.

Нагадаємо, на цій же сесії, як ми писали, з міського бюджету виділили 99 тис. грн на закупівлю засобів індивідуального захисту та іншого необхідного спорядження.

Софія Левицька