У Тернополі читали вірші Олександра Пушкіна (Відео)

P2150055-nРосійську культуру у Тернополі люблять і шанують. На цьому наголосили тернопільські активісти, читаючи вірші Олександра Пушкіна.

Молоді люди у відповідь на російську пропаганду кажуть: на Заході України, в самому серці Тернополя стоїть пам’ятник Олександру Пушкіну. Тож сьогодні, 11 березня, тернопільська молодь біля підніжжя монумента великому російському поету заспівала гімн України, а актори декламували його талановиту поезію.

Про це докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернопіль: Олеся Жуковська літала на зустріч із Президентом Франції (Фото)

Нагадаємо, пам’ятник Олександру Пушкіну у Тернополі стоїть ще з 1959 року. Постать російського поета прикрашає сквер на вулиці В’ячеслава Чорновола.

- Ми хотіли показати, що цінуємо як українських класиків, так і російських. У нас в центрі Тернополя є пам'ятник Пушкіну, а також пам'ятник Шевченку. Ми вирішили на знак солідарності з Росією прийти сьогодні саме до Пушкіна, - розказує учасниця акції Наталя.

Читайте також. “Не втрачаємо віри і революційного духу!” – гурт “Lama” приїде у Тернопіль

Свої слова тернополяни підтвердили, декламуючи класика російської літератури.

- Українці люблять російську культуру, поважають росіян, які живуть у нашій країні. А ще хочу сказати, що Україна і Росія разом, але з культурною Росією, - говорить актор театру і кіно Микола Булат.

Если жизнь тебя обманет,
Не печалься, не сердись!
В день уныния смирись:
День веселья, верь, настанет.

Сердце в будущем живет;
Настоящее уныло:
Все мгновенно, все пройдет;
Что пройдет, то будет мило.