У Тернополі “Чужих дітей не буває” – волонтери відвідали сиріт

Миколая-nАктивісти “Фонду добрих людей» відвідали сиротинець і віднесли дітям те, що зібрали у Тернополі напередодні Дня святого Миколая.

Нагадаємо, безстрокову благодійну акцію розпочали “Фонд добрих людей» і Атлетично-оздоровчий центр «Каруна». Долучитися може кожен! Назва акції – “Чужих дітей не буває”. Ініціатори оголосили про збір одягу, взуття, іграшок, солодощів, грошей на ліки для допомоги дітям із сиротинців, інтернатів, вихованців трудколоній Тернопільської області та інших закладів, в яких перебувають діти, яким потрібна допомога. Наразі волонтери збирають речі для наступної поїздки – після свят.

– Дітям потрібна наша увага. Остання наша поїздка показала, що найбільше дітям потрібні зимові речі, а також вони потребують уваги та тепла, – повідомляє Ярослав Особливий. – З ними нікому гратися, поговорити. Їм немає до кого притулитися. Щиро вдячний усім, хто відгукнувся на наш заклик.

Про деталі акції можна дізнатися в організатора: Ярослав Особливий – http://vk.com/osoblyvyj або за номером – 096-157-32-57.

Довідково. Приносити речі та пожертви можна:  в Атлетично-оздоровчий центр “Каруна” (просп. Степана Бандери, 50), 3-4 поверх, працює з 10 до 22 години (крім неділі). Запитати адміністратора; в офіс “Фонду добрих людей” (Тернопіль, бульв. Т.Шевченка, 23, 3-й поверх, 77 каб.) щодня – з 10 до 18 години.