У Тернополі частково перекрили рух вулицею Руською

ф2Рух вулицею, що з’єднує центр міста з мікрорайоном “Дружба”, перекритий через початок чергового етапу реконструкції дамби Тернопільського ставу.

Як повідомляє сайт міськради, рух автотранспорту вулицею Руською частково перекрили від сьогодні до завершення ремонтних робіт.

Під час ремонту, громадський транспорт курсуватиме без змін, оскільки роботи проводитимуть почргово смуга за смугою. За сприятливої погоди капітальний ремонт дамби заплановано завершити до початку осені.

Протягом цього періоду підрядники мають провести ремонт гідроспоруди (польський шлюз), відремонтувати третю частину дороги у сторону до Надставної церкви та на всій проїзній частині дамби обллаштувати верхній шар асфальтобетонного покриття.

Нагадаємо, у серпні 2017 року розпочалася друга черга реконструкції дамби Тернопільського ставу, протягом якої було відремонтовано чималу ділянку дороги, а нещодавно тут завершився капітальний ремонт пішохідних доріжок зі сторони ставу та зі сторони гідропарку «Топільче», також здійснена реконструкція контактної мережі із заміною опор.