У Тернополі будуть сучасні рекламні тумби, однакові – всюди

IMG_26292– Реклама, – каже Юрій Дейнека, – є одним із джерел наповнення міського бюджету. За останні два роки надходження збільшувалися, хоча й відчувається криза.

Читайте також. На Тернопіллі диверсантів ліквідовуватиме батальйон територіальної оборони (Відео)

Нагадаємо, начальник управління стратегічного розвитку міської ради Юрій Дейнека зустрівся із місцевими журналістами 5 травня. Під час прес-конференції чиновник відповів на ряд питань, які стосувалися інвестиційних коштів, отримання містом грантів для сфери ЖКГ і розміщення реклами, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Тернопільські “еліта-центри”: пайовики Щепановського – досі без житла (Фото)

Однією з проблем Тернополя залишається незаконне встановлення рекламних конструкцій.

- Три тижні тому на вул. Мазепи незаконно встановили рекламну конструкцію, біл-борд, – розповідає Юрій Дейнека. – На минулому засіданні виконавчого комітету прийняли рішення демонтувати цю конструкцію. Також управління наразі розглядає питання про заборону розміщення малих дерев’яних щитів, де встановлюють борди одного типу і вигляду, адже може бути багато інших варіантів розміщення. Їх зараз погоджують з управлінням архітектури міської ради. У спільних планах двох управлінь – розміщення у Тернополі сучасних рекламних тумб.

Що ж до інвестицій, то цього року вони прийдуть у сферу ЖКГ. Адже Тернопіль увійшов у десятку міст, якому на реконструкцію і модернізацію водопостачання виділили кілька мільйонів євро.