У Тернопільському національному економічному університеті студенти провели марафон із фінансової грамотності (Фото)

Цікаві заходи, учасниками яких стали учні загальноосвітніх шкіл та коледжів Тернополя, мешканці міста відбулися в Тернопільському національному економічному університеті – студентський ігровий марафон «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

1

Студентський ігровий марафон проводили за підтримки ректора ТНЕУ Андрія Ігоровича Крисоватого у співпраці з проректором Оксаною Миронівною Десятнюк, відділом міжнародних зв’язків ТНЕУ, Інформаційним центром ЄС ТНЕУ упродовж останнього тижня адміністрація факультету фінансів, викладачі та студенти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія.

2

У цих атракціях студенти виступали у ролі ведучих, співорганізаторів, помічників. Однак, було б несправедливо, якщо б відзначення Global Money Week відбулося без заходу, у якому студенти не побували у ролі учасників. Тому, 27 березня 2019 р. викладачами-координаторами студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія було організовано студентський ігровий марафон «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!» для студентів факультетів фінансів, економіки та управління, банківського бізнесу.

3

Марафон урочисто відкрив ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий. Він привітав учасників дійства і наголосив на важливості підвищення рівня фінансової грамотності для сучасної молодої людини. Андрій Ігорович закликав студентів накопичувати знання, вчитися заробляти та заощаджувати з юнацьких років.

4

Учасники команд «Лінивці», «Фенікс», «Фмесники», «Нащадки Сміта», «Темні уми» вправлялися у логічному мисленні, формуванні страхового портфелю, згадували значення іншомовних фінансових термінів, давали відповіді на запитання, пов’язані із фінансовою грамотністю. А також бігали, танцювали та просто веселилися. За підсумками змагань перемогу здобула команда «Нащадки Сміта». Друге місце посіла команда «Темні уми», третє місце – «Фмесники». Усі учасники отримали від організаторів заходу сертифікати.

5

Студентський ігровий марафон «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!» став яскравою подією у відзначенні Global Money Week. Організатори заходу мають надію, що його проведення приверне увагу молоді до необхідності здобуття фінансових знань і стане ще одним кроком на шляху до підвищення рівня фінансової грамотності нашого суспільства.

6

7

8

9

10

11