У Тернопільській ОДА миють і прибирають – майданівці “здають” будівлю (Фото)

P2160022-nНа першому поверсі приміщення «білого дому», що в Тернополі, на вул. Грушевського, 8, – багато міліціонерів. Поверхами ходять чиновники ОДА, які все оглядають. Утім, атмосфера спокійна, незважаючи на присутність гостей із Києва.

Читайте також. Чутки про “страшне” у приміщенні Тернопільської ОДА – брехня (Відео)

На роботу у неділю, 16 лютого, викликали прибиральниць. Вони чистять, замітають і миють на поверхах, які займає Тернопільська обласна рада. Біля кабінету «губернатора» Валентина Хоптяна – тихо, чергують двоє чоловіків. Те саме наш кореспондент застав біля кабінету голови облради Василя Хомінця. На п’ятому поверсі – у фойє, де збиралися мітингувальники, їх немає. Не видно там і скриньки, в яку збирали пожертви для Майдану.

Щоправда, приміщенням і сходами час від часу походжають у камуфляжі свободівець Назар Яворський і керівник Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра. Останній напередодні сам запевняв кореспондента ІА “7 днів-Україна”, що в будівлі, де від 23 січня тривав цілодобовий прийом громадян депутатами різних рівнів, – спокійно. Однак казав, що мітингувальники будуть готові піти з “білого дому”, якщо влада зніме всі обвинувачення з тих, кого затримала за участь у протестах.

Читайте також. За що і за кого агітував Петро Порошенко у Тернополі (Відео)

Додамо, про мирне врегулювання суспільно-політичної ситуації в країні і в Тернополі зокрема днями заявили чиновники ОДА.

Цитуємо повідомлення на сайт ОДА: «Обласна державна адміністрація з метою належної організації виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» просить сприяти у безперешкодному доступі працівників апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації до орендованих кабінетів і приміщень загального користування.

При цьому зазначаємо, що відповідно до статті 9 зазначеного Закону звільнення приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також допуск до своїх робочих місць осіб, які там працюють, та зняття інших перешкод для належного функціонування зазначених об’єктів є передумовою звільнення учасників масових акцій протесту від переслідування та покарань».