У Тернопільській облраді відзначили “афганців”, які охороняли “білий дім” (Відео, Фото)

P3150010-n– Україні сьогодні потрібні злагоджені, чіткі дії, – сказав голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець 15 березня. – Ви ж знаєте, що країна нині – у небезпеці…

Читайте також. На ремонт приміщення ОДА з бюджету Тернопілля витратять майже 58 тис. грн (Відео, Фото)

Він закликав колег по раді до активної, результативної роботи. Втім, із цим таки виникли проблеми. Адже у порядок денний цього разу не внесли жодного господарського питання. Президія ради мотивувала це тим, що всі документи мають пройти ще одну перевірку на комісіях. Але фракція УНП збунтувалася, навіть попросила для наради 10 хвилин. Лише після вмовлянь і дискусій роботу на сесії продовжили. Більше зривів не було.

Спершу депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих громадян у Донецьку та Харкові (див. відео). Також Василь Хомінець представив присутнім новопризначеного начальника управління Служби безпеки України в Тернопільській області – Івана Юлика. І висловив надію на належне виконання ним своїх професійних обов’язків.

Читайте також. Аби не було провокацій, міліція у Тернополі акцентує увагу на приїжджих (Фото, Відео)

Згодом депутати обговорили й ухвалили порядок денний, внісши у проект кілька суттєвих доповнень. Після цього на шостому пленарному засідання 48 сесії розпочалося, за офіційною інформацією, відзначення подяками Тернопільської обласної ради активістів ветеранського руху Тернопільської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану за активну участь у забезпеченні громадського порядку на території краю. Але насправді афганців у такий спосіб відзначили за чергування та охорону будівлі обласної ради – на вул. Грушевського, 8.

Читайте також. Начальник управління ДАІ на Тернопіллі розраховує на допомогу громади (Відео)

Василь Хомінець нагадав про те, що отримав кілька особистих заяв від колишніх регіоналів про вихід із Партії регіонів і фракції в облраді. А також про те, що отримав офіційний лист про розпуск цієї фракції від її керівника Павла Федика. Кілька депутатів від «Єдиного центру» оголосили про свій вихід із об’єднання, яке колись створили регіонали – «Стабільність і реформи».

- Нагадаю, що обласній раді створили нове міжфракційне об’єднання “Народна Рада Тернопільської області”, - продовжує пан Хомінець. - До її складу якого увійшли 63 депутати. Об’єднання - відкрите. Вступити до нього будь-коли може депутат від будь-якої політичної сили, представленої в облраді…

Довідково. Засідання облради 15 лютого тривало від 10 год. приблизно до 12.30. Депутати встигли розглянути всі 43 питання, що були у порядку денному, а також – додаткові. Про це читайте у репортажах кореспондента ІА «7 Днів-Україна» згодом.