У Тернопільській міськраді виламали двері, але сесія міськради відбулась

ф1Сьогодні вранці невідомі виламали вхідні двері до міськради, однак провести сесію міськради це не зашкодило, повідомляє сайт мерії.

Як ідеться в повідомленні, в ході пленарного засідання дві постійні комісії міськради отримали нових голів.

“Невідомі особи виламали вхідні двері у Тернопільську міську раду. Інцидент трапився напередодні сесії 28 липня о 7.15 год. Невідомих осіб супроводжували троє депутатів, яких нещодавно виключили з однієї з партій”, – йдеться в повідомленні.

В іншому повідомленні на сайті йдеться, що “на черговій сесії Тернопільської міської ради депутати проголосували за зміну голів постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету та фінансів та постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності.

Головою комісії з питань бюджету та фінансів замість Ігоря Турського стала Оксана Яциковська, а замість голови комісії з питань житлово-комунального господарства Івана Сороколіта - Галина Гевко".

Загалом у порядку денному – понад 300 господарських питань.

Серед найважливіших: внесення змін про місцеві податки та збори; затвердження угоди на співфінансування проекту з будівництва центру веслування та водних видів спорту "Водна арена "Тернопіль" та сотні інших питань звичайних мешканців.