У тернопільській багатоповерхівці трапилася пожежа (Фото)

000511 липня о 14:07 на номер екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про задимлення, на рівні  сьомого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку, на вулиці Л.Українки, в м.Тернопіль.

На виклик негайно направили перше відділення й автодрабину частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення та фахівців оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області, повідомляє їх прес-служба.

Читайте також: На Тернопільщині шахрай видурив у жінки 25 тис. грн

За попередньою інформацією, горіння виникло на балконі однієї з житлових квартир. На час прибуття рятувальників балкон був охоплений полум’ям, площа горіння становила близько 5 м.кв. Пожежа швидко набирала обертів. Існувала загроза перекидання полум’я на житлові квартири. На підмогу особовому складу ЧСПТ були направлені перше та друге відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. Всі сили та засоби були спрямовані на боротьбу з вогнем. Для роботи у непридатному для дихання середовищі залучались 3 ланки газодимозахисної служби.

Працюючи в екстремальних умовах високої температури та значного задимлення о 14:22  вогнеборці локалізували горіння та зупинили поширення полум’я, а о 14:33 пожежу вдалось повністю ліквідувати. Обставини виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

00080006