У Тернопіль приїдуть митці, аби працювати з відчуттям єдності у просторі та часі

БункермузМузиканти, поети, художники, дизайнери, журналісти з Києва, Львова, Донецька, Тернополя, Алчевська, Луганська, Івано-Франківська та інших міст зустрінуться 30 серпня, напередодні Дня шахтаря, у тернопільській галереї “Бункермуз”.

Початок дійства – о 14 год. суботи, завершення  – у неділю, о 12 год. Усе – для того, щоби представити проект «JUST-IN-BETWEEN».

Читайте також. Тернополян запрошують на концерт – усі гроші підуть на потреби армії

– Люди з різних точок країни з’їдуться, щоб впродовж неповної доби відкрити виставку, створити арт-об’єкт у місті, подивитися документальне і художнє кіно, прослухати лекцію про мистецькі та історичні процеси, побачити нові українські мультидисциплінарні проекти, взяти участь у дискусії та шумовій лабораторії, здійснити нічну прогулянку Тернополем і знову роз’їхатися в різні точки України, аби далі працювати з відчуттям єдності у просторі та часі, – пояснюють організатори.

Довідково. Формат «JUST-IN-BETWEEN» – не розважальний, а експериментальний, пізнавальний, творчий. Тобто такий, що вимагає певних зусиль — як від митців, так і від публіки. Але він дає відповіді на запитання, які інколи неможливо знайти самостійно.