У так званій “ДНР” переполох: шукають “українських диверсантів”

Терористи почали чергову операцію по знешкодженню «українських диверсантів, артилерійських коректувальників, саботажників та інших підривних елементів».

Про це у Facebook пише координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук, повідомляє charter97.org.

«Керівництво «МГБ ДНР» поставило завдання своїм структурним підрозділам у прифронтових районах посилити роботу з пошуку та знешкодження «українських диверсантів, артилерійських коректувальників, саботажників та інших підривних елементів».

Читайте також: Удень диверсанти, а ввечері — важка зброя: ситуація поблизу Золотого (Відео)

В даних районах співробітниками «МГБ» спільно з «військовими комендатурами» проводиться пошуки так званих «замаскованих постів спостереження», головне завдання яких – приховане спостереження за переміщенням транспорту і громадян, при необхідності – їх затримання та обшуки. Крім цього, агентурі «МГБ ДНР» у прифронтових районах поставлено завдання активізувати збір відомостей від місцевого населення», а від останніх потрібно бути уважними та у випадку виявлення підозрілих осіб негайно повідомляти в «органи держбезпеки» або «комендатури», — повідомляє Тимчук.