У Сирії загинув російський військовий. Міноборони РФ висунуло версію про самогубство

Сирія-рос авіація бомбить красивоСмерть 19-тирічного російського контрактника Вадима Костенка з Красноярського краю РФ підтвердили його батьки.

У Міністерстві оборони Росії цього також не заперечують, однак заявляють, що загинув він, мовляв, не у боях в Сирії, а вчинив самогубство.

Оскільки про загибель сина батьки повідомили в соцмережі, то журналісти з’ясували, що строкову службу в російській армії він закінчив в червні 2015 року і відразу підписав контракт. Після перебування в одному з навчальних центрів Ростовської області, Вадим Костенко став контрактником 960-го штурмового авіаполку ЗС РФ. Журналісти припускають, що контрактник не був пілотом, а займався обслуговуванням техніки на аеродромі в Сирії.

У Міноборони Росії смерть свого контрактника підтвердили і заявили, що то було самогубство.

“Військовослужбовець-контрактник, який проходив службу на авіабазі “Хмеймім” як технічний спеціаліст, покінчив із собою під час відпочинку після чергування”, – заявили в управлінні прес-служби й інформації Міноборони Росії.

При цьому в оборонному відомстві зазначають, що обставини смерті вивчають, але, мовляв, ідеться про особисті мотиви покінчити із собою.

“За попередньою інформацією, отриманою у тому числі на основі аналізу смс-повідомлень у його телефоні, причиною загибелі військовослужбовця-контрактника став розлад в особистих стосунках з дівчиною”, – заявили Міноборони Росії.