У своїй заяві телеканал “112 Україна” розцінив рішення Нацради як жорстку цензуру та назвав її дії незаконними (Відео)

фото: 112 Україна
фото: 112 Україна

Як повідомляли українські ЗМІ, Нацрада позбавила “112 Україна” цифрових ліцензій на мовлення.

Свою позицію державний регулятор аргументує тим, що компанії не дотримувалися умов концепції мовлення, згідно з якою перемогли на конкурсі у 2011 році.

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відмовила групі компаній “112 Україна” в продовженні цифрових ліцензій. Рішення ухвалили на засіданні Нацради.

Про таке повідомляє журналіст “5 каналу” Евеліна Михайленко.

Читайте також: Нацрада з питань телебачення не продовжила ліцензію групі каналів «112-Україна»

Свою позицію державний регулятор аргументує тим, що компанії не дотримувалися умов концепції мовлення, згідно з якою перемогли на конкурсі у 2011 році. Йдеться про те, що частоти в регіональному мультиплексі були передбачені для регіонального мовлення. І ці телеканали мали забезпечувати місцевою інформацією саме ті регіони, на які вони мають мовити відповідно до своїх ліцензій. Натомість на частотах мовить загальнонаціональний телеканал.

Водночас представник “112 Україна” Василь Сметана заявив, що Нацрада постійно відмовляла компаніям у переоформленні їхніх програмних концепцій. Усього до державного регулятора було подано 36 заяв стосовно цього питання. Жодна з них не була задоволена. Представник телеканалу вважає це порушенням права на свободу слова. У своїй заяві на офіційному сайті телеканал “112 Україна” розцінив рішення Нацради як жорстку цензуру та назвав її дії незаконними.

Подробиці – у сюжеті 5 каналу: