У Сумах пройшов молодіжний тренінг, на якому навчали створювати суспільно важливі проєкти (Відео)

фото: Суспільне. Суми
фото: Суспільне. Суми

34 учасники тренінгу працювали в рамках програми “Активні громадяни” Британської ради в Україні.  Молодь з різних міст України навчалася у Сумах створювати та реалізовувати суспільно важливі проєкти. 

Тренінг пройшов у Сумах невипадково. Голова ГО «Місто активних громадян» Аліна Познанська розповіла, що це саме те місто, де є унікальний досвід, яким можна ділитися, і яким можна запалювати, інформує Суспільне.

За словами координатора проєкту у сфері суспільства Британської ради Олександра Ткачинського, в рамках програми “Активні громадяни” за 5 років “натренували” 50 тисяч молодих людей, підтримали 1000 проектів

"Ми орієнтуємо учасників на соціальні зміни. Бо не так складно побудувати бізнес, який давав би прибуток, як щоб цей бізнес давав користь для міста, мав якусь корпоративну соціальну відповідальність",говорить він.

Для довідки:

  • “Активні Громадяни” - це програма Британської ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Вона реалізується з 2009 року у восьми країнах світу.
  • В Україні програма “Активні громадяни” працює з 2014 року.

Подробиці - у відео UA:СУМИ: