У Сумах і Луцьку готуватимуть олімпійський резерв

атлУ Сумах і Луцьку створять державні центри олімпійської підготовки з легкої атлетики. Планується створити два державні центри — Східний та Західний.

Східний розмістять у Сумах, а для його діяльності залучать спортивні об’єкти, науково-медичні заклади та кадровий потенціал Сумського державного університету, а також об’єкти спортивної інфраструктури міста.

Західний буде в Луцьку. У розпорядженні спортсменів центру будуть спортивні та медико-відновлювальні об’єкти Східноєвропейського національного університету, Луцького національного технічного університету, спортивна інфраструктура Луцька, у тому числі легкоатлетичного комплексу «Авангард», спортивні об’єкти якого відповідають міжнародним стандартам з цього виду спорту, що підтверджено сертифікатом ІІ категорії Міжнародної асоціації легкоатлетичний федерацій.

Читайте також: У Тернополі почнуть облаштовувати футбольну ДЮСШ у новому приміщенні (Фото)

— Попереду ще багато роботи, але і в Сумах, і в Луцьку дійсно є база для створення державних центрів олімпійської підготовки з цього виду спорту. Адже саме там неодноразово проходили всеукраїнські першості серед дорослих і юніорів», – зазначив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.