У Сумах “Правий сектор” розгромив офіс КПУ

2014-04-15_07-54-00
Активісти “Правого сектору” шукали сепаратистські листівки”

У Сумах офіс Комуністичної партії України розгромили активісти “Правого сектору”, йдеться в сюжеті ТСН.

Із власних джерел вони дізналися, що місцеві комуністи готують до друку листівки із закликами до проведення референдуму про федералізацію, тому і вирішили вдертися до офісу партії.

В будівлі молодики розірвали портрети Леніна, Сталіна, а також знищили купу партійної літератури. Але все ж знайшли в офісі і листівки про референдум, і георгіївські стрічки. По цьому викликали правоохоронців.

Проте розібравшись в ситуації, міліціонери вияснили, що листівки подібного змісту залежалися ще з часів минулої виборчої кампанії, а стрічки комуністи підготували до Дня Перемоги.

Проте на цьому ситуація не владналася, адже з'ясувалося, що під час погрому активісти "Правого сектору" побили одного із співробітників офісу КПУ і саме до нього в правоохоронців виникли питання.

Читайте також. Біля Слов’янська сепаратисти намагалися захопити український танк (Відео)

"Це однозначно прояв бандитизму і на ці факти будемо готувати заяву в міліцію та прокуратуру, щоб винні були покарані за всією строгістю... Буду звертатися в лікарню, щоб зняти побої", - говорить секретар Сумського обкому КПУ Валерій Сіряченко.

Натомість, активісти "ПС" переконані, що "ніяких георгіївських стрічок не може бути у Сумах. Буде свято 9-го травня - тоді можна вдягати".

Як вже повідомлялося, "Правий сектор" вирушив на Схід України, щоб там охороняти порядок.

Джерело: ТСН.