У столицю зранку прибув спецпоїзд сполученням «Москва-Київ», який доставив громадян України, що побажали виїхати з Росії

Скріншот відео
Скріншот відео

Українців, які найближчими днями будуть повертатися на батьківщину із-за кордону, будуть поміщати на обов’язкову обсервацію.

Про це в ефірі каналу «Україна» розповів глава МВС Арсен Аваков.

«Всі ті люди, хто приходить, ми їх будемо забирати. І в наступні дні будуть, в тому числі, і спеціальні авіарейси, де ми заберемо людей з В’єтнаму, з Бангкоку, з далеких мандрів. Але буде інший режим. Літак прилетить, всі ці люди пройдуть перевірку, і обсервацію примусову. І тільки потім – тест, і потім вони йдуть на свободу. Тобто, ми трохи посилили режим навіть для своїх громадян», – зазначив він.

Нагадаємо, у столицю сьогодні прибув спецпоїзд сполученням «Москва-Київ», який доставив понад 700 громадян України, що побажали виїхати з РФ.

У столицю з ранку прибув спецпоїзд сполученням «Москва-Київ», який доставив громадян України, що побажали виїхати з РФ.

Як повідомляє «Страна», склад прибув на першу платформу київського вокзалу. Поруч чергували міліція і швидка. Поїзд прибув із запізненням на півгодини. Втім, з Москви він теж виїхав з затримкою. У вагони одразу стали заходити прикордонники і медики.