У США почались збройні акції протесту (Відео)

Учасники протесту в Мічигані. Фото – REUTERS/Rebecca Cook

Про можливість збройних акцій протесту до дня інавгурації нового президента США Джо Байдена 20 січня ФБР попередила заздалегідь, тому американські правоохоронці вживають безпрецедентних заходів безпеки.

Як повідомляє ТСН, зі зброєю на масову акцію сьогодні вийшли американці в Юті та в столиці штату Мічіган. У цих штатах носіння зброї дозволено.

Читайте також: ФБР підозрює охорону в допомозі штурму Капітолію: до інавгурації Байдена Вашингтон “беруть в облогу” силовики (Відео)

Хоч протестувальників у столиці Мічигану було і небагато, та людей без зброї серед них не було.

“Ми планували цю акцію давно, але події 6 січня все змінили. Сьогодні багато хто побоявся прийти сюди. Бачите, скільки тут поліцейських огорож? До мене на роботу приїздили з ФБР, щоб поговорити про цю акцію”, – каже учасник заходу в столиці Мічигану, де акція з озброєними протестувальниками минула мирно.

Читайте також: Стало відомо, які укази Трампа Байден скасує насамперед

Додаткових заходів безпеки вживають в усіх штатах, та у Вашингтоні вони безпрецедентні. Тут центр міста уже перекритий, включно з забороною проїзду громадського транспорту. У день інавгурації Джо Байдена заходи ще посилять: у Вашингтоні буде більше військових, ніж контингент військ США в Афганістані і Іраку разом взятих.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН.