У США кажуть, що Іран планує передати Росії кілька сотень бойових дронів

Іран хоче передати Росії ударні безпілотники і почати навчання російських військових РФ вже цього місяця.

Про це заявив у понеділок під час брифінгу в Білому домі радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван, повідомляє “Укрінформ“.

“Ми маємо інформацію, яка вказує на те, що уряд Ірану готується передати Росії до кількох сотень безпілотних літальних апаратів (БПЛА), у тому числі ударних, у прискореному порядку”,- зауважив радник президента США.

Він поінформував, що ці дрони використовувалися раніше підтримуваними Іраном силами для нападу на Саудівську Аравію. Салліван підкреслив: за розвідданими, Іран готується почати проводити навчання російських військових для роботи з цими системами у липні. За його словами, поки неясно, чи розпочала іранська сторона постачання цих дронів в Росію.

"З нашої позиції, ми продовжимо робити свій внесок, щоби підтримувати ефективну оборону України та допомагати українцям продемонструвати, що будь-які спроби Росії стерти Україну з карти світу не принесуть їй успіху",- підкреслив радник президента США.

Нагадаємо, Джейк Салліван у понеділок запевнив, що Сполучені Штати, а також союзники докладуть усіх зусиль, щоби Росія не досягла жодних намічених цілей в Україні.